Informācija e-pastā
Ikviena Nozare.lv klienta izvēlei piedāvājam arī aktuālās un individuāli atlasītās informācijas apkopojumu nosūtīšanu uz e-pastu, kas atvieglos ikdienas materiālu caurskatīšanu un ietaupīs jūsu laiku.

Nozare.lv biznesa jaunumi

Izmantojiet lielisku izdevību katras darba dienas beigās bez maksas saņemt svarīgāko biznesa aktualitāšu apkopojumu savā e-pastā. Kopsavilkumā iekļauti svarīgāko un lasītāko biznesa ziņu virsraksti, jaunāko interviju ievadraksti un iepirkumu statistika.

Kā pieteikties?
Nozare.lv biznesa jaunumiem jūs varat pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu

Iepirkumu aģents

Lai atvieglotu Iepirkumu datu bāzes informācijas caurskatīšanu, Nozare.lv abonentiem piedāvājam saņemt speciāli atlasītu informāciju savā e-pastā par Iepirkumu datu bāzē publicētajiem iepirkumiem , atbilstoši Jūsu interesējošiem un izvēlētajiem atslēgasvārdiem, frāzēm, nozarēm vai produktu/pakalpojumu kategorijām.

Kā pieteikties?
Iepirkumu aģentu jūs varat izveidot, aizpildot pieteikuma anketu iepirkumu datu bāzes sadaļā „Iepirkumu aģents” vai sadaļā “Mans profils”, norādot jūsu interesējošos atslēgvārdus, frāzes, nozares vai produktu/pakalpojumu kategorijas.

Svarīgākais tavā nozarē

Lai ikdienas steigā nepaliktu nepamanīts kas būtisks, Nozare.lv klientiem, kas abonē vienu vai vairākas nozares, piedāvājam lielisku risinājumu - saņemt e-pastā īsu pārskatu par nozaru svarīgākajiem jaunumiem , kas uz jūsu e-pastu tiks izsūtīts katru darba dienu līdz plkst. 17:00.

Kā pieteikties?
Lai pakalpojumu aktivizētu, lūdzam aizpildīt pieteikumu anketu, kas atrodas katras nozares sadaļā "Svarīgākais tavā nozarē” vai sadaļā “Mans profils”.

Nozares aģents

Nozares aģents ir tiešsaistes pakalpojums, kas bez maksas pieejams Nozare.lv klientiem, kas abonē vienu vai vairākas nozares. Nozares aģents pēc klienta interesējošiem un izvēlētiem atslēgvārdiem vai frāzēm atlasa informāciju no visām nozarēm . Katru dienu līdz plkst. 17:00 jūs saņemsiet e-pastā paziņojumu par atrastajiem materiāliem.

Kā pieteikties?
Lai pakalpojumu aktivizētu, lūdzam aizpildīt pieteikumu anketu, kas atrodas katras nozares sadaļā ""Nozares aģents" vai sadaļā “Mans profils”.

Izsludināt konkursu

Nozare.lv ikvienam uzņēmējam piedāvā izdevīgu iespēju – taupīt laiku un līdzekļus, izsludinot savu cenu aptauju vai konkursu . Jums ir tikai jāaizpilda pieteikuma anketa, un tā tiks publicēta Nozare.lv iepirkumu datu bāzē un jūsu izvēlētājā nozares sadaļā.

Kā pieteikties?
Uzņēmuma cenu aptauju vai konkursu Jūs varat izsludināt, aizpildot pieteikuma anketu . Pakalpojums pieejams visiem uzņēmējiem, arī tiem, kuri vēl nav Nozare.lv abonenti.