Nozare.lv mobilajā tālrunī

Lasiet Nozare.lv arī mobilajā tālrunī!

Ja jūsu uzņēmums vai organizācija ir Nozare.lv abonents un jums jau piešķirts individuālais lietotājvārds un parole ziņu lasīšanai ārpus biroja, izmantojiet iespēju nepārtraukti sekot līdzi aktualitātēm – ar šo lietotājvārdu un paroli lasiet Nozare.lv arī mobilajā tālrunī* un planšetdatoros!

Kā lasīt Nozare.lv mobilajā tālrunī?

Atveriet tālrunī adresi http://m.nozare.lv, autorizācijas logā ievadiet individuālo lietotājvārdu un paroli – jūs varēsiet lasīt tās sadaļas, ko esat abonējuši.

Ja http://m.nozare.lv versija jūsu tālrunī nedarbojas, sūtiet informāciju par sava tālruņa modeli uz e-pastu mobile@leta.lv – centīsimies šo problēmu pēc iespējas ātrāk novērst!

Iespējas viedtālruņu un planšetdatoru īpašniekiem

Viedtālruņu un planšetdatoru īpašniekiem radīta īpaši pielāgota versija http://i.nozare.lv , kuras lietošana ir identiska http://m.nozare.lv izmantošanai.

Jums nav piešķirts lietotājvārds un parole?

Ja jūsu uzņēmums vai organizācija ir Nozare.lv abonents, bet jums nav piešķirts individuālais lietotājvārds un parole, aizpildiet šo anketu: http://www.leta.lv/?section=uservis&a=anketa!

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazināties ar LETA Mārketinga nodaļu: marketing@leta.lv vai 67222509 (darba dienās no plkst. 9:30 līdz 18:00).

* Jūsu tālrunim jābūt pieslēgtam datu pārraides pakalpojumam – par pieslēgšanu sazinieties ar savu mobilo sakaru operatoru!