Publicēta: 12:46 7. oktobris, 2021

Vairāki lielie uzņēmumi no nākamās nedēļas sāks strādāt "zaļajā režīmā"

Rīga, 7.okt., LETA. Vairāki lieli Latvijas uzņēmumi no nākamās pirmdienas, 11.oktobra, sāks darbu "zaļajā režīmā", aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumu pārstāvji.

Tas nozīmē, ka visi darbinieki, kuri strādā ar klientiem klātienē, būs vakcinējušies pret Covid-19 vai to izslimojuši, savukārt visiem apmeklētājiem klientu centros un veikalos būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts vai arī jāizmanto attālinātās apkalpošanas iespējas.

Iniciatīvas dalībnieki SIA "Tet", SIA "Latvijas mobilais telefons", AS "Latvijas valsts meži", AS "Latvenergo", SIA "Omniva" un AS "SAF tehnika" aicina arī citas kompānijas pāriet darbā "zaļajā režīmā".

"Sabiedrības kopējās veselības labad aicinām arī citus komersantus sniegt savu ieguldījumu saslimšanas risku mazināšanā un strādāt drošajā jeb tā sauktajā zaļajā režīmā," teikts uzņēmumu izplatītajā paziņojumā medijiem.

Paužot atbalstu valdības un mediķu centieniem cīņā pret Covid-19 pandēmiju, uzņēmumi kopīgi radījuši vienotu vizuālo identitāti. Ikviens uzņēmums, kas pievienojas iniciatīvai, aicināts izmantot šos materiālus, izvietojot pie ieejas un informējot klientus, ka pakalpojumu sniedzējs strādā drošajā jeb zaļajā režīmā. 

Iecerēts, ka šīs informatīvās zīmes kalpos kā proaktīvs apliecinājums un atpazīšanas zīme, parādot, ka gan personāls, gan apmeklētāji var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

  • LETA