Publicēta: 13:22 18. marts, 2020

Ēdināšanas uzņēmums "Lido" uz laiku aptur darbību

Rīga, 18.marts, LETA. Ēdināšanas uzņēmums "Lido" uz laiku aptur darbību, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

Ņemot vērā esošo situāciju valstī un pieaugošo saslimšanu skaitu un rūpējoties par  darbinieku un valsts iedzīvotāju veselību un drošību, "Lido" valde nolēmusi uz laiku apturēt visu restorānu un veikalu darbību.

"Mēs ik dienas apkalpojam vidēji 20-30 tūkstošus klientu. Diemžēl esošajā situācijā, arī ievērojot visus drošības pasākumus un stingras higiēnas normas, nevaram būt 100% droši, ka mūsu darbinieki ir pasargāti no saslimšanas. Tāpēc esam pieņēmuši smagu, bet ļoti atbildīgu lēmumu uz laiku slēgt visus "Lido" restorānus, nedomājot par finansiālajām sekām, bet gan par atbildību pret valsti," pauda "Lido" dibinātājs un padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons. 

Uzņēmuma darbiniekiem tiks bez maksas izdalīta visa "Lido" restorānos un veikalos saražotā pārtika, lai būtu nepieciešams pēc iespējas mazāks kontakts ar apkārtējiem un viņi varētu uzturēties mājās atbilstoši valdības lēmumam. 

"Mēs sekosim līdzi situācijas attīstībai un ziņosim par tirdzniecības vietu atvēršanu apmeklētājiem, kad tas būs droši un saskaņā ar atbildīgo institūciju ieteikumiem," piebilda Ķirsons.

Kompānija informāciju par tālāko rīcību publicēs mājaslapā.

LETA jau ziņoja, ka "Lido" 2018.gadā strādāja ar 41,883 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 7,3 reizes un bija 241 365 eiro. Kompānijas 2019.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

"Lido" reģistrēta 1991.gada septembrī, un tās pamatkapitāls ir 1,292 miljoni eiro. Kompānijas patiesā labuma guvēji ir Ķirsons un Krievijas pilsonis Vladimirs Šestakovs, kuram pieder holdingkompānija SIA "VSh Holding".

  • LETA