Šodien svarīgākais
Prezentāciju veidošanas platforma "Prezi" iegādājas "Infogr.am"
Publicēta: 11:40 16.05.2017.

Rīga, 16.maijs, LETA. Vizuālo prezentāciju veidošanas platforma "Prezi" iegādājusies pasaulē pazīstamo un Latvijā dibināto datu vizualizācijas uzņēmumu "Infogr.am", šodien žurnālistus informēja uzņēmumu pārstāvji.

"Infogr.am" līdzdibinātāja Alise Semjonova aģentūrai LETA sacīja, ka darījuma cena netiek atklāta. Viņa arī sacīja, ka pēc darījuma visi "Infogr.am" darbinieki kļuvuši par "Prezi" daļu īpašniekiem.

"Juridiski esam viens uzņēmums - "Prezi", bet produkti un zīmoli pagaidām nemainās, tāpēc lietotāju pusē izmaiņu nav. Pašlaik meklējam labāko veidu, kā sadarboties un, kamēr saprotam, kā varam radīt vienu produktu, darbosimies šādi," atklāja Semjonova.

"Infogr.am" 2012.gada februārī dibināja Uldis Leiterts, Raimonds Kaže un Semjonova. "Infogr.am" ir datu vizualizācijas rīks, kas tiešsaistē ļauj ērti un ātri publicēt datus vizuāli uzskatāmā veidā.

SIA "Infogram" pašlaik pilnībā pieder ASV reģistrētajam "Infogram Software Inc." un 2014.gadā apgrozīja 416 077 eiro, bet strādāja ar 683 062 eiro lieliem zaudējumiem.

"Prezi" patlaban izmanto vairāk nekā 85 miljoni lietotāju visā pasaulē.


LETA
16.05.2017.


Meklēšana